Nowość na scenie politycznej !

    Chwała Wielkiej Przedrusi ! – tak przywitali Republikę Przedruską założyciele nowej siły politycznej w Republice. Jak sami założyciele podkreślają reprezentują oni prawą stronę polityczną w naszym kraju, której, jak twierdzą, brak.

    Przewodniczącym nowej siły politycznej został Józef Markiewicz – aktualny Minister Wojny w rządzie Terezy Machovej. Kongres założycielski Ligii Przedrusinów miał miejsce w piwiarni w Nowym Mieście nad Rahą, wielu twierdzi, że miejsce założenia partii jest bardzo wymowne, jak i ich ukierunkowanie poglądowe. Liga Przedrusi bardzo mocno podkreśla konieczność posiadania mocnej siły militarnej, partia ta jest również bardzo silnym przeciwieństwem poglądów Porozumienia Obywatelskiego Centrum oraz Stowarzyszenia Związku Litów w Republice Przedruskiej, ponieważ są zdecydowanymi przeciwnikami jakiejkolwiek autonomii wewnątrz kraju.

   Dzisiaj w godzinach wieczornych Minister Spraw Wewnętrznych i Sprawiedliwości wydał rozporządzenie, które pozwoliło partii Ligii Przedrusinów na działalność w naszym kraju. Takie przebudzenie aktywności wróży bardzo dobrze dla Republiki i miejmy nadzieję, że taka tendencja wzrostowa się utrzyma. Założycielom i działaczom partyjnym Ligi Przedrusinów życzymy powodzenia i owocnej pracy.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s